Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Almát majszolt mindenki - Egészségnap az óvodában

2009.09.25

A tízéves Érted Alapítvány a város összes óvodáját meghívta egészségnapra. Bujtor Éva, az alapítvány elnöke elmondta, a gyerekeknek különböző sorversenyeket szerveztek, és ajándékba kapott mindenki egy fogkefét és egy fogkrémet. – A sportfoglalkozások mellett a gyerekeknek szerveztünk rajzversenyt is. Amelyik csoport a legügyesebben mutatja be, hogy Mit üzen a fogtündér?, azt Schmidt Csaba alpolgármester meghívja egy kakaópartira a polgármesteri hivatalba. A rajzversenyt Bereznai Csaba képviselő bírálja el – mondta az elnök.

Dr. Dallosné Martin Csilla, a Micimackó Óvoda vezetője elmondta, nyolcvannyolc kisgyerekkel mentek ki a rendezvényre. – Nagyon jó ez a program, önfeledten futnak, játszanak a gyerkőcök. Azt hiszem, ma nem lesz gond az alvással – mondta nevetve.