felvételi eredmények

2009.05.14

Kötelező a beíratása a gyermeknek abban az évben, amelyben az 5. életévét betölti, majd a nevelési év kezdő napjától (szeptember 1.) legalbb napi 4 órát köteles óvodai nevelésben részt venni.

Óvodai felvételre jelentkezhetnek, akik 2009. december 31-ig töltik be 3. életévüket. Kötelező azoknak a 3 éveseknek a beíratása akik halmozottan hátrányos helyzetűek.

Óvodai felvételre 52 gyermek szülője jelentkezett az eltelt időszakban., ebből 7 körzeten kívüli, akiknek sajnos nem tudtunk helyet biztosítani. A körzetünkből 33 gyermeket tudunk fogadni szeptembertől. 12 előjegyzett gyermeket, akik felvételi igényüket jelezték a 2009/2010. nevelési évben a jogszabályban meghatározott folyamatos felvételre vonatkozó előírásoknak megfelelően dönt az óvoda vezetője, a mindenkori szabad férőhelyek szerint.

Akik több óvodába is beíratkoztak és felvételt nyertek, kérjük minél előbb jelezzék hogy melyik óvodában kívánják a tanévet megkezdeni, hogy a várakozóknak helyet tudjunk biztosítani!

Köszönjük, ha minket választottak!