Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Gyűjts szelektíven a gyermekeiddel, a gyermekeidért mozgalom!

2013.03.11
Gyűjts szelektíven a gyermekeiddel, a gyermekeidért mozgalom!
Pénteken, a Micimackó Óvodában tartották meg az Ö.T.H.É.T. Egyesület és Green Energy Kft. közös szervezésében induló Gyűjts szelektíven a gyermekeiddel, a gyermekeidért mozgalom nyitórendezvényét
 
Az iskolák és óvodák szerepét gyermekeink nevelésében csak úgy tudjuk növelni, ha a megfelelő célokat, és ahhoz szükséges feltételeket megteremtjük! A környezettudatos gondolkodás kialakítását, és a közösségekben egy célért való tenni akarás képességét már gyermekkorban el kell kezdeni kialakítani! Az emberi cselekedetek legtöbb részét irányító motiváció megteremtése is része kell, hogy legyen minden sikert remélő kezdeményezésnek.
Ezért alkották meg programunkat, mely már a legkisebb korban szeretné megalapozni a szelektív hulladékgyűjtés fontosságát, és az újrahasznosítás lehetőségének közösségi fejlődési és anyagi bázis teremtő képességét.

http://www.infotatabanya.hu/hir_olvas/permalink:gyujts-szelektiven-a-gyermekeiddel-a-gyermekeidert-mozgalom-2013-03-11-134937/