Játszottunk egy ÓRIÁSIT!

2015.10.03

Óriás játék - játékóriás!

tengerecki.png

2015. szeptember 25-én TENGERECKI ÓRIÁS TÁRSASOKKAL leptük meg óvodásaikat a nevelési év első családi délutánján.tengerecki-peca.png

Az esős idő sajnos nem egngedte, hogy a szabadban játszunk, így a tornaterem telt meg sok-sok vidámsággal. Kicsik és nagyok szorgalmasan próbálgatták a nem mindennapi méretű játékokat, lépegettek élő bábuként az tengerecki2.pngóriás társasok mezőin, hol a kispataktól a tengerig, hol bevásárló kosárral a megfelelő bolt felé. Az óvó nénik segítségével a Tengerecki pályázat támogatásából megvalósult program színesitette az idei Almafesztiválunkat.